Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30    

Незалежне тестування
Обговорення форуму • Спілка об’єднань громадян «Всеукраїнська Федерація Споживачів «ПУЛЬС»
 • Наша оцінка
 • КМУ скасував книгу скарг і пропозицій

  06.03.2019 18:28:00
  Кабінет міністрів за ініціативою Мінекономрозвитку, скасував норму обов’язкового ведення книги відгуків і пропозицій.

 • Подарунок уряду україни споживачам до всесвітнього дня прав споживачів

  06.03.2019
  Уряд України вкотре продемонстрував неповагу до споживачів України та їх законних прав, зокрема на ВИБІР щодо форми подання скарг. Дуже цинічно виглядає аргумент Міністерства економічного розвитку та торгівлі України щодо непід’ємного фінансового навантаження на бізнес через існування Книги скарг і пропозицій.

 • КОНКУРС ЗАЯВОК для підвищення кваліфікації громадських активістів в Громадській школі дієвих практик ЄС (CISEP) «ОСНОВИ УА/ПВЗВТ» - рівень А.

  18.02.2019
  Громадська школа дієвих практик ЄС (CiSEP) є модульною навчальною програмою для активних громадян і прихильників змін в Україні, яка має на меті посилити процес європейської інтеграції України. Організаторами тренінгів виступили Інститут Європейської Політики (Берлін, Німеччина).

 • Громадські захисники прав споживачів підвищили фахову кваліфікацію в рамках євроінтеграції

  Громадські захисники прав споживачів підвищили фахову кваліфікацію в рамках євроінтеграції

  31.01.2019
  Завдяки навчанню в школі CISEP активісти не лише змогли поглибити свої знання та набути нових, але розширили коло однодумців і партнерів.

 • Зроблені перші кроки для відміни книги відгуків та пропозицій

  23.10.2018
  Спілкою Українських Підприємців (СУП) 26 вересня 2018 року повідомлено:
  «Нарешті зроблені перші кроки для відміни книги відгуків та пропозицій. В Міністерство економічного розвитку і торгівлі України підготували Проект постанови Кабінету Міністрів України "Про внесення змін до Порядку провадження торговельної діяльності та правил торговельного обслуговування на ринку споживчих товарів"… Дякуємо Міністерству економічного розвитку і торгівлі України за те, що дослухалися до нашої ініціативи».

 • Померла Раїса Панасюк

  Померла Раїса Панасюк

  18.09.2018
  17 вересня 2018 року не стало Раїси Василівни Панасюк, нашої РАЄЧКИ, як називали її численні колеги, партнери, друзі…

 • Громадські ініціативи учасників Форуму Консумерської Асамблеї України

  Громадські ініціативи учасників Форуму Консумерської Асамблеї України

  16.08.2018
  Представники громадських об’єднань споживачів, експертів, бізнес-асоціацій України, що були учасниками Форуму Консумерської Асамблеї України  на тему «Українська торгівля по-європейськи: доброчесний продавець – проактивний споживач», звернулися до Президента України, спікера та профільних комітетів Верховної Ради України, глави Уряду та відповідних міністрів із вимогою реального просування реформи захисту прав споживачів та наближення українського законодавства до європейських норм згідно з Угодою про асоціацію Україна-ЄС.

 • Трансформація фінансового сектору: дослідження з питань споживчого кредитування

  Трансформація фінансового сектору: дослідження з питань споживчого кредитування

  15.05.2018
  Проект USAID «Трансформація фінансового сектору» презентував дослідження з питань споживчого кредитування: будуємо мости між законом та практикою.

 • ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ «ЗАХИЩЕНИЙ СПОЖИВАЧ – КОНКУРЕНТНОСПРОМОЖНИЙ БІЗНЕС – ЄВРОПЕЙСЬКИЙ ВИБІР УКРАЇНИ»

  ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ «ЗАХИЩЕНИЙ СПОЖИВАЧ – КОНКУРЕНТНОСПРОМОЖНИЙ БІЗНЕС – ЄВРОПЕЙСЬКИЙ ВИБІР УКРАЇНИ»

  20.04.2018
  Захід відкрив Степан Кубів, перший віце-прем’єр- міністр - міністр
  економічного розвитку і торгівлі України, який наголосив: необхідно змінити
  систему захисту прав споживачів, яка не є природною та взагалі не є системою, -
  саме споживач має стати джерелом трансформації; ми спільно робимо велику
  трансформацію існуючого підходу до захисту прав споживачів, необхідно
  рухатися вперед.

 • Он-лайн продавці масово порушують закон про споживче інформування

  23.03.2018
  Україні необхідно поліпшити законодавство про захист прав споживачів у сфері електронної комерції та продумати систему контролю якості інформування споживачів про продавця

 • 15 БЕРЕЗНЯ – ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ПРАВ СПОЖИВАЧІВ

  15 БЕРЕЗНЯ – ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ПРАВ СПОЖИВАЧІВ

  14.03.2018
  Пам’ятаймо, ми всі споживачі і всі потребуємо визнання та поваги до наших споживчих прав. 15 березня об’єднує нас із споживачами всього світу.

 • ПОКУПКИ в ІНТЕРНЕТІ: РЕКОМЕНДАЦІЇ СПОЖИВАЧАМ

  10.02.2018
  Електронна торгівля користується значним попитом, і споживчий ринок завойовує все більше Інтернет простору. Проте зростає кількість і значущість порушень прав споживачів, і ця проблема має місце не лише в Україні, а також в Європейському Союзі та багатьох країнах світу. Практика завжди випереджає процес вдосконалення законодавства, а стосовно цифрових технологій світ стикнувся з небаченими темпами розвитку. Поки тривають дискусії та пошук інструментів для вирішення проблеми через осучаснення законодавства та визначення механізмів попередження ризиків, споживачі прагнуть все більше звертатися до е-торгівлі (он-лайн торгівлі), мотивуючи це комфортом та економією коштів і часу.

 • Уряд затвердив план заходів з реалізації Концепції державної політики у сфері захисту прав споживачів на період до 2020 року.

  16.01.2018
  Документом передбачено розроблення законодавчих актів, проведення заходів за участю представників центральних органів виконавчої влади, громадських організацій, бізнес-асоціацій щодо обговорення проблемних питань у зазначеній сфері та шляхів їх вирішення; розроблення навчальних програм з метою підвищення споживчої освіти громадян.

 • Фіскальний чек: гарантія прав споживача, механізм детінізації ринку

  15.01.2018
  З приводу дії та виконання Урядової Постанови №231 від 16.03.2017 «Про затвердження переліку груп технічно складних побутових товарів, які підлягають гарантійному ремонту (обслуговуванню) або гарантійній заміні, в цілях застосування реєстраторів розрахункових операцій» Всеукраїнська федерація споживачів «ПУЛЬС» звернулося до Прем’єр-міністра України, Міністерства економічного розвитку і торгівлі, Міністерства фінансів та Державної фіскальної служби України.

 • Міжнародна асоціація Споживачів Consumers International оголошує тему для Всесвітнього Дня прав споживачів «15 БЕРЕЗНЯ 2018»

  Міжнародна асоціація Споживачів Consumers International оголошує тему для Всесвітнього Дня прав споживачів «15 БЕРЕЗНЯ 2018»

  26.12.2017
  23 листопада 2017: Consumers International оголосила, що глобальною темою Всесвітнього Дня прав споживачів та всього 2018 року обрано «Доброчесність цифрових ринків». Грунтуючись на досягненнях кампанії Покращимо цифровий світ (BetterDigitalWorld) у 2017 році, кампанія 2018-го року буде спрямована на поліпшення електронної торгівлі, яка є більш доступною для споживачів та має бути безпечнішою і більш справедливою для них по всьому світу.

 • Твої права і закон

  Твої права і закон

  13.12.2017
  Ця своєчасна подія спланована виключно для українських громадян, зацікавлених в обізнаності про свої права і способи їх захисту. Якщо Ви коли-небудь вступали в конфлікт або стикалися з проблемами на роботі, вдома, у лікарні, у громадському транспорті або під час шопінгу, цей громадський форум буде корисним для вас. Запрошуємо вас, приходьте, ставьте запитання і вирішуйте свої проблеми за допомогою нашої команди юристів! (Безкоштовна юридична консультація). Спочатку короткі презентації, потім – запитання і відповіді.

 • Андрій Лига розповів про права споживачів при купівлі складної побутової техніки

  26.09.2017
  26.09.2017 в ефірі ранкової телепрограми «Сніданок з 1+1» член правління Всеукраїнської федерації споживачів "ПУЛЬС" Андрій Лига розповів про права споживачів при купівлі складної побутової техніки, важливість фіскального чеку для захисту споживчих прав і дотримання гарантій, відмінності фіскального та товарного чеку, та  інші питання самозахисту споживачів.

 • Прес-конференція "Які Інтернет магазини порушують законодавство та правила торгівлі"

  Прес-конференція "Які Інтернет магазини порушують законодавство та правила торгівлі"

  19.09.2017
  у прес-центрі інформаційного агентства "Українські Новини". У фокусі уваги - порівняльне тестування послуг 20 найбільших Інтернет магазинів України та інші питання захисту прав споживачів при здійсненні покупок через Інтернет.

 • Це остаточно! Позов про захист права споживача звільняється від сплати судового збору на усіх стадіях судового розгляду.

  15.08.2017
  Лист Вищого Спеціалізованого Суду України (ВССУ) від 09.08.2017р. № 93- 1517/0/4-17

 • ПОТРЕБА СПОЖИВАЧІВ: санітарно-технічна освіта молоді

  ПОТРЕБА СПОЖИВАЧІВ: санітарно-технічна освіта молоді

  09.08.2017
  1 червня 2017 року у столичному Міжнародному виставковому центрі відбулися фінальні змагання першого Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності з професії «Монтажник санітарно-технічних систем та устаткування». Захід організований у рамках українсько-швейцарського проекту «Державно-приватне партнерство для поліпшення санітарно-технічної освіти в Україні», що реалізовується Ресурсним центром ГУРТ за фінансової підтримки Швейцарської агенції розвитку та співробітництва (SDC) у партнерстві з компанією «Геберіт Інтернешнл Сейлз АГ».

(Новини 1 - 20 з 39)    Початок Попер.   1   2   3   4   5   Наст. Кінець

 • Поверніть мої гроші | Верните мои деньги
 • Термін зебрігання ПРОДУКТІВ не цікавить любітелів екстремальних відчуттів. | Срок хранения ПРОДУКТОВ не интересует любителей эктремальных ощущений
 • Навчально-методичний посібник "Основи споживчих знань" | Учебно-методическое пособие "Основы потребительских знаний"
 • Закон на твоєму боці
 • Щось не так? Спитай у продавця, що саме! | Что-то не так? Спроси у продавца что именно!
 • Заберіть це назад | Заберите это назад
 • Закон на твоєму боці
 • Закон на твоєму боці
 • Закон на твоєму боці
 • Закон на твоєму боці